Reklama

Reklama

Lubuskie: 25-latek przygnieciony przez ciężarówkę

W Czerwieńsku w pow. zielonogórskim doszło we wtorek do nieszczęśliwego wypadku. - 25-letni mężczyzna został przygnieciony przez cofającą ciężarówkę. Młody człowiek zmarł - poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Zgłoszenie o wypadku na terenie jednej z firm w Czerwieńsku wpłynęło do służb we wtorek, przed godziną 11. Na miejsce udała się straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni pracownik firmy został przygnieciony do stojącej na placu ciężarówki przez inną, której kierowca cofał. Za kierownicą siedział 46-latek, był trzeźwy.

- W wyniku potrącenia młody mężczyzna doznał poważnych obrażeń; był długo reanimowany, ale jego życia nie udało się uratować. Na miejscu trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Czynności nadzoruje prokurator - powiedziała Stanisławska.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy