Reklama

Kożuchów: Dramatyczna walka o życie trzylatki. Pomogła policja

Policjanci z komisariatu w Kożuchowie pomogli nieprzytomnej dziewczynce, która traciła oddech. Dzięki ich błyskawicznej reakcji i działaniom ratowniczym, trzylatka - już pod opieką medyków - odzyskała przytomność.

Niecodzienną interwencję przeprowadzili starszy aspirant Dawid Wyród i sierżant sztabowy Damian Caganowski z komisariatu policji w Kożuchowie (woj. lubuskie), którzy pomogli przywrócić funkcje życiowe nieprzytomnej dziewczynce.

Gdy wyjeżdżali z komisariatu, podbiegli do nich przerażeni rodzice ze słabnącym dzieckiem na rękach. Trzylatka miała siny kolor skóry i wymagała natychmiastowej pomocy.

Kożuchów: Nieprzytomna trzylatka, traciła oddech

Funkcjonariusze, nie zastanawiając się ani chwili, przystąpili do udzielania pierwszej pomocy. Natychmiast sprawdzili funkcje życiowe trzylatki i wezwali pogotowie ratunkowe.

Reklama

Dziecko było nieprzytomne i traciło oddech. Policjanci sprawdzili dziewczynce tętno, udrożnili drogi oddechowe i cały czas monitorowali stan jej zdrowia. Działania ratunkowe sprawiły, że dziecko, którego stan był zagrażający życiu, odzyskało przytomność, ale było bardzo słabe i wymagało pilnej interwencji lekarskiej.

Decyzją medyków dziewczynka została przewieziona do szpitala w Nowej Soli. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dziecko | ratunek | policja | posterunek | trzylatka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy