Reklama

Reklama

​Gorzów Wlkp.: Zastrzelił 26-latkę w pralni. Zginął podczas obławy

Mężczyzna zastrzelił 26-letnią kobietę w jednej z pralni przemysłowych w Gorzowie Wlkp. Do tragedii doszło w środę wczesnym popołudniem. Z relacji świadków wynika, że sprawca wszedł, wymierzył z pistoletu i strzelił w jedną z pracownic, a następnie uciekł - poinformował rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy. Jak informuje RMF, 26-letni napastnik został zastrzelony podczas obławy.

Lubuska policja poinformowała, że poszkiwany to 26-latek, który znał ofiarę. Paweł R. uciekł do Niemiec. W okolicach Berlina drogę zablokowali mu miejscowi funkcjonariusze. 26-latek wysiadł z auta i skierował broń w kierunku niemieckich policjantów. Ci strzelili do mężczyzny - Paweł R. zmarł na miejscu - wynika z  najnowszych informacji RMF. 

Jak podaje RMF, mężczyzna zastrzelił 26-letnią Ukrainkę, bo ta nie chciała się z nim spotykać. 

"Przebieg zabójstwa wskazuje na to, że było to działanie z premedytacją, wymierzone w konkretną osobę. Świadkami sytuacji byli pozostali pracownicy pralni. Postrzelonej kobiety nie udało się uratować" - powiedział wcześniej rzecznik lubuskiej policji.

Reklama

Dodał, że na nogi została postawiona cała lubuska policja. Zabezpieczane są ślady kryminalistyczne na miejscu przestępstwa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje