Reklama

Reklama

Gorzów Wielkopolski: Pijana 19-latka przepłynęła wpław Wartę

Założyła się ze znajomymi, że... przepłynie wpław Wartę w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. To historia 19-latki, która w nocy - będąc pod wpływem alkoholu - podjęła się tego wyzwania. Interweniowała policja.

Zgłoszenie o kobiecie, która wskoczyła do Warty w pobliżu mostu Staromiejskiego, wpłynęło do służb w sobotę (21 sierpnia) przed godziną trzecią.

Na miejsce udali się policjanci i kilka zastępów straży pożarnej. Interwencja nie była konieczna, gdyż kobieta była już na brzegu. Byli tam też policjanci, którzy zajęli się "pływaczką", choć ta nie chciała ich pomocy.

19-latka tłumaczyła swoje postępowanie zakładem ze znajomymi. Znad Warty została przewieziona do szpitala. Badanie wykazało, że miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Reklama

"Zostanie rozliczona"

- Po wytrzeźwieniu zostanie rozliczona za wykroczenie polegające na zakłóceniu porządku publicznego i kąpiel w niedozwolonym miejscu - zapowiedział Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Do podobnej sytuacji doszło w czerwcu. Wówczas w nocy Wartę przepłynęła 28-latka, która w ten sposób również chciała popisać się przed znajomymi. Po swoim "wyczynie" została zatrzymana, ponieważ była poszukiwana do odbycia kary więzienia. Do tego była pod wpływem narkotyków.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje