Reklama

13-latka wpadła pod tramwaj. "To cud, że w ogóle przeżyła"

13-latka weszła przed ruszający z przystanku tramwaj i znalazła się pod pojazdem, który po chwili został zatrzymany przez motorniczego. Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, to dziewczyna na szczęście nie wymagała hospitalizacji.

Do wypadku doszło w Gorzowie Wielkopolskim. O potrąceniu jako pierwszy poinformował portal gorzowianin.com i opublikował nagranie z monitoringu, na którym widać przebieg zdarzenia.

Na film nałożono ograniczenie wiekowe.

Nastolatka wpadła pod tramwaj. "To cud, że przeżyła"

"Film z monitoringu szokuje. Potrącona 13-latka po tym, jak została potrącona, wpadła pod tramwaj. To cud, że w ogóle przeżyła, nie mówiąc już o tym, że nic poważnego jej się nie stało. Nagranie publikujemy ku przestrodze!" - napisał portal.

"Wszystko wydarzyło się w środę o godz. 13.46 przy ul. Kazimierza Wielkiego na przystanku tramwajowym "Chodkiewicza". Pod ruszający z przystanku tramwaj linii nr 2 w kierunku pętli na Piaskach wtargnęła nastolatka, która została potrącona. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie" - czytamy na stronie gorzowianin.com.

Reklama

Policja: Do potrącenia doszło z winy 13-latki

Po krótkiej chwili o własnych siłach wyczołgała się spod tramwaju. Zajęli się nią wówczas świadkowie zdarzenia, którzy wezwali pogotowie i policjantów. Medycy przebadali nastolatkę i uznali, że nie wymaga hospitalizacji. Z miejsca zdarzenia odebrała ją mama.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do potrącenia doszło z winy 13-latki, która nie zachowując należytej ostrożności weszła przed ruszający tramwaj. Miała ogromne szczęście, że to zdarzenie zakończyło się dla niej tylko na kilku otarciach - powiedział Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. 

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Gorzów Wielkopolski | wypadek | lubuskie | potrącenie pieszego

Reklama

Reklama

Reklama