Reklama

Żona wicemarszałka województwa lubelskiego dostała pracę w PGE Dystrybucja

Marta Mulawa, żona wicemarszałka woj. lubelskiego Michała Mulawy z PiS, została dyrektorem Biura Komunikacji w PGE Dystrybucja - informuje "Kurier Lubelski". Część pracowników spółki nie kryje oburzenia.

O stanowisku dla żony wicemarszałka poinformował redakcję "Kuriera Lubelskiego" czytelnik, który podkreślił, że działa "w imieniu zwykłych pracowników, którzy dostają niewielkie pieniądze za swoją ciężką pracę i oddanie od 20 i więcej lat". "Nie zgadzamy się na to, protestujemy i prosimy o wsparcie" - pisze.

Marta Mulawa została zatrudniona na stanowisku dyrektor Biura Komunikacji PGE Dystrybucja, spółce-córce PGE. Pracę rozpoczęła 1 lipca br. Fakt ten potwierdził "Kurierowi Lubelskiemu" Adam Rafalski, rzecznik prasowy spółki. Jak dodał, stanowisko to funkcjonowało kilka lat temu, a teraz zdecydowano się utworzyć je ponownie. Ma to mieć związek ze zmianą struktury firmy.

Reklama

"Moja małżonka posiada ogromne kompetencje i doświadczenie i każda firma, która zdecyduje się na jej zatrudnienie, na pewno się nie zawiedzie" - skomentował zatrudnienie żony wicemarszałek woj. lubelskiego Michał Mulawa.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy