Reklama

Reklama

Znaleziono zakrwawione zwłoki młodej kobiety. Policja bada sprawę

Ciało 32-letniej mieszkanki gminy Trzebieszów znaleziono w nocy z piątku na sobotę. Okoliczności śmierci kobiety bada policja i prokuratura.

Zakrwawione zwłoki 32-letniej kobiety w samochodzie zostały znalezione w piątek w nocy w jednej z miejscowości gminy Trzebieszów (Lubelskie).

Niejasne okoliczności śmierci kobiety

Służby otrzymały informację o znalezieniu kobiety przed godziną 23. Na miejsce wysłano patrol.

- Policjanci, którzy pojechali na miejsce stwierdzili, że 32-letnia kobieta nie żyje - poinformował asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Wiadomo, że kobieta była mieszkanką gminy Trzebieszów. - Na chwilę obecną więcej informacji - z uwagi na dobro prowadzonego postępowania - nie udzielamy  - poinformował dalej asp. Szt. Józwik.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy