Reklama

Reklama

Zamość: Tajemnicza śmierć 46-latka w garażu

W jednym z garaży w Zamościu policjanci znaleźli nad ranem zwłoki 46-latka. Ciało było w samochodzie. Mężczyzna najprawdopodobniej zatruł się spalinami.

Funkcjonariusze poszukiwali 46-latka po tym, jak jego rodzina zgłosiła zaginięcie. Policjanci sprawdzili m.in. garaż, w którym mężczyzna parkował swoje auto. Wewnątrz, w zaparkowanym samochodzie, znaleziono zwłoki poszukiwanego.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 46-latka. Przeprowadzone przy udziale prokuratora oględziny wstępnie wykluczyły udział osób trzecich w tym zdarzeniu, a prawdopodobna przyczyna śmierci mężczyzny to zatrucie spalinami.

Dokładną przyczynę śmierci wyjaśni jednak zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy