Reklama

Reklama

Zaginiony 70-latek odnaleziony w lesie. Pomogła fotopułapka

Policjanci z Białej Podlaskiej (woj. lubelskie) odnaleźli zaginionego 70-latka, który przebywał w lesie. Jeden z funkcjonariuszy zwrócił uwagę na mężczyznę, który pojawił się na zdjęciach zrobionych przez fotopułapkę, co pomogło w ustaleniu miejsca jego pobytu.

Komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poinformowała, że w minioną sobotę jeden z policjantów otrzymał na telefon zdjęcie wykonane przez leśną fotopułapkę zlokalizowaną w powiecie bialskim.

- Widoczny był na nim starszy mężczyzna, który wyglądał, jakby zagubił się w lesie i mógł potrzebować pomocy medycznej. Funkcjonariusz, który na co dzień pełni służbę w Radzyniu Podlaskim, w dniu zdarzenia miał wolne. Jest również czynnym myśliwym - relacjonowała. 

Zdjęcie pomogło ustalić lokalizację zaginionego

Mundurowi rozpoznali na fotografii 70-latka, który już wcześniej, z uwagi na stan zdrowia, opuszczał miejsce zamieszkania. Po skontaktowaniu się z rodziną mężczyzny rozpoczęli poszukiwania z psem tropiącym.

Reklama

- Dzięki tej informacji zawęziliśmy rejon poszukiwań odnajdując wycieńczonego już mężczyznę - poinformowała policjantka. 

Zaginiony w lesie 70-latek trafił pod opiekę lekarzy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy