Reklama

Reklama

Z powodu 20 złotych zaatakował nożem. Grozi mu 20 lat

W Lublinie 64-latek zaatakował nożem znajomego, który nie dał mu 20 złotych. Policja dzięki skoordynowanym działaniom szybko zatrzymała sprawcę. Mężczyźnie grozi do 20 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w Lublinie w piątek 5 sierpnia rano. Pracownicy monitoringu miejskiego powiadomili dyżurnego o zdarzeniu zarejestrowanym przez kamery.

Przy ulicy Królewskiej doszło do brutalnego ataku przy użyciu noża. Jak relacjonuje policja, sprawca po napaści wsiadł w autobusu. Informacje o jego lokalizacji na bieżąco przekazywali mundurowym pracownicy monitoringu. Na miejsce od razu skierowano patrole.

Lublin. Zaatakował dla 20 złotych

Niedługo później funkcjonariusze zatrzymali 64-latka. Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu.

Jak się okazało, sprawca zażądał od swojego kolegi pieniędzy w kwocie 20 złotych, jednocześnie grożąc mu nożem. Gdy 55-latek odmówił, został zaatakowany i kilkukrotnie raniony ostrzem w głowę. Pokrzywdzony po zdarzeniu został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ: Wykorzystała staruszkę. Policja szuka kobiety ze zdjęcia 

64-latek usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia w warunkach multirecydywy. Mężczyzna na wniosek policjantów i prokuratora trafił przed sąd, który zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

Podejrzany może spędzić w więzieniu ponad 20 lat.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy