Reklama

Reklama

Wypadek w Otylinie. Zginął 21-letni kierowca

W Otylinie (woj. lubelskie - red.) kierujący audi 21-latek zjechał z jezdni na przydrożne pole i dachował. Kierowca wypadł z auta, a samochód zatrzymał się kilkadziesiąt metrów od drogi. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł. Prokuratura wyjaśnia okoliczności wypadku.

Jak poinformował we wtorek oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łukowie Marcin Józwik, do zdarzenia doszło w poniedziałek. 

Samochód dachował, kierowca wypadł z auta

Pierwsze zgłoszenie o tragicznym wypadku wpłynęło do stanowiska kierowania służb około godziny 19.30. Wtedy to dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o wypadku w pobliżu miejscowości Otylin.

- Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce okazało się, że kierujący samochodem marki audi 21-latek z gminy Wojcieszków zjechał z jezdni na przydrożne pole, gdzie auto kilkakrotnie przewróciło się. Kierowca wypadł z auta, a samochód zatrzymał się kilkadziesiąt metrów od drogi - przekazał Józwik.

Reklama

Wypadek w Otylinie. Nie żyje kierowca

Policjanci udzielili rannemu pierwszej pomocy do czasu przybycia służb medycznych. 21-latek został odwieziony karetką do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.

Szczegóły i okoliczności wypadku bada Prokuratura Rejonowa w Łukowie. 
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy