Reklama

Reklama

Tragiczna śmierć. "Został wciągnięty"

Śmierć na miejscu poniósł 51-letni mężczyzna, który we wtorek w gminie Ostrówek (Lubelskie) został wciągnięty pomiędzy łopaty rozrzutnika rolniczego; policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku - podała w środę policja.

Sierż. szt. Jagoda Stanicka z KPP w Lubartowie poinformowała, że do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek tuż przed godz. 16 w gm. Ostrówek.

Ostrówek. Tragiczna śmierć rolnika

Policja ustaliła wstępnie, że 51-letni rolnik najprawdopodobniej chciał oczyścić łopaty rozrzutnika do obornika w trakcie pracy maszyny, został wciągnięty pomiędzy łopaty i poniósł śmierć na miejscu.

- Policjanci z Lubartowa wyjaśniają przyczyny i okoliczności nieszczęśliwego wypadku - podała sierż. szt. Jagoda Stanicka.

Zaapelowała, aby do prac polowych podchodzić z dużą ostrożnością i z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy