Reklama

Reklama

Tragedia podczas żniw. Nie żyje 48-latek przejechany przez kombajn

Podczas prac na polu we wsi Klocówka na Lubelszczyźnie kombajn przejechał 48-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu. Przyczyny wypadku wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

Do wypadku doszło w środę przed godz. 18 we wsi Klocówka w gminie Tarnawatka w woj. lubelskim.

53-letni kombajnista z powiatu zamojskiego jechał z jednego pola na drugie i nie zauważył 48-letniego mieszkańca gminy Tarnawatka, który prawdopodobnie chciał wskoczyć na schodki maszyny, poślizgnął się i dostał pod przednie koło maszyny, która go przejechała.

Kombajn przejechał 48-latka. Mężczyzna nie żyje

- Kierowca poczuł, że po czymś przejechał - powiedziała sierż. szt. Małgorzata Pawłowska z policji w Tomaszowie Lubelskim. - Kiedy wyszedł sprawdzić, co się stało, zobaczył 48-latka - dodała. 

Reklama

Wezwani na miejsce ratownicy medyczny stwierdzili zgon mężczyzny "z uwagi na obrażenia i ustanie czynności życiowych".

Policjantka poinformowała, że miejsce wypadku badał biegły z zakresu ruchu drogowego. Zlecono również sekcję zwłok 48-latka

- Śledztwo będzie prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Tomaszowie Lubelskim - przekazała sierż. szt. Pawłowska.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy