Reklama

Reklama

Tragedia na działce w Maszkach. Zginął w czasie porządków

Tragiczny wypadek na działce w miejscowości Maszki. Jak informują lokalne media, zginął 46-letni mężczyzna. Na miejscu pracowały służby.

Do tragicznego wypadku w miejscowości Maszki (woj. lubelskie) doszło w środę 12 stycznia. 

Maszki. Tragedia na działce

Pierwsze zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do stanowiska kierowania służb w Lublinie około godziny 13. Na miejsce zadysponowano jednostki straży pożarnej, policję oraz ratowników pogotowia ratunkowego.

"Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 46-latek wspólnie z żoną dokonywał wycinki drzewa na prywatnej działce. Niestety podczas prac ścięty konar przewrócił się na mężczyznę" - czytamy w komunikacie KMP w Lublinie. 

Jak informuje policja, w wyniku wypadku w Maszkach 46-latek doznał poważnych obrażeń ciała. "Pomimo reanimacji jego życia nie udało się uratować" - przekazano.

Maszki. Wypadek na działce. Nie żyje 46-latek

Reklama

W wyniku śmierci mężczyzny, do Maszek ściągnięto prokuratora z Lublina. Na miejscu czynności wykonali także policjanci. Prowadzone pod nadzorem prokuratora oględziny nie wykazały, aby w zdarzeniu brały udział osoby trzecie

"Apelujemy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie szczególnej ostrożności podczas pracy związanej z wycinką drzewa" - wzywa policja.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy