Reklama

Reklama

Szczebrzeszyn: Makabryczne odkrycie. W szambie znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn

W nieczynnym zbiorniku szamba w Szczebrzeszynie (woj. lubelskie) znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn. Jak wstępnie ustaliła policja, to 64-latek i jego 39-letni znajomy, którzy spożywali wcześniej razem alkohol. Prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Mł. asp. Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie poinformował, że poszukiwania rozpoczęły się w sobotę, po zgłoszeniu zaginięcia przez rodzinę 64-latka z Szczebrzeszyna, który nie wrócił do domu.

Śmierć w szambie. Będzie sekcja zwłok

- Ostatni raz bliscy widzieli go w piątek. W godzinach przedpołudniowych wspólnie z kolegą spożywał alkohol, po czym obaj wyszli z domu. Po kilku godzinach policjanci znaleźli ciało 64-latka w nieczynnym zbiorniku na nieczystości znajdującym się na terenie posesji, gdzie mieszkał. W tym zbiorniku odnalezione zostało również ciało jego 39-letniego znajomego - poinformował Karbowniczek.

Reklama

Jak zaznaczył, zbiornik szamba wykorzystywany był obecnie jako kompostownik. Z pomiarów strażaków wynikało, że poziom tlenu w momencie wydobywanie zwłok wynosił w środku około 20 proc.

Śledczy wyjaśniają obecnie okoliczności tego zdarzenia. Prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok obu mężczyzn. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy