Reklama

Reklama

Porwał i przetrzymywał 13-latkę. Pedofil zatrzymany

Podkarpaccy policjanci zatrzymali 36-letniego pedofila. Jest on podejrzewany o uprowadzenie i uprawianie seksu z 13-letnią dziewczyną z woj. lubelskiego.

Do pierwszego, wirtualnego kontaktu doszło przez internet. 36-latkowi udało się później namówić dziewczynę do spotkania. Umówili się na przystanku, skąd mężczyzna porwał nastolatkę do swojego domu. Tam przetrzymywał ją przez dobę.

Na szczęście policja szybko namierzyła pedofila. Przy okazji wyszło na jaw, że jest on podejrzewany o uprawienie seksu z inną nastolatką.

Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

(abs)

Maciej Grzyb

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy