Reklama

Reklama

Piotrawin: Samochód uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. Znaleziono zwłoki

Policja ustala tożsamość ofiary wypadku, do którego doszło w miejscowości Piotrawin na Lubelszczyźnie. Auto uderzyło tam w drzewo i stanęło w płomieniach. Wewnątrz pojazdu znaleziono zwęglone zwłoki kierowcy.

Do tragicznego wypadku doszło w nocy w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Piotrawin w gminie Jastków. Informację o wypadku i pożarze samochodu policja otrzymała około godz. 2.40.

Według dotychczasowych ustaleń osoba kierująca samochodem osobowym na łuku drogi zjechała na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzyła w drzewo. 

- Po zderzeniu auto stanęło w płomieniach - poinformował rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie komisarz Andrzej Fijołek.

Po ugaszeniu pożaru przez strażaków wewnątrz znaleziono zwęglone zwłoki osoby kierującej. 

Reklama

Fijołek podał, że przyczyny wypadku oraz tożsamość ofiary ustalają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy