Reklama

Reklama

Nie żyje dwuletnia dziewczynka. Wpadła do basenu

Policja wyjaśnia okoliczności utonięcia dwuletniej dziewczynki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, dziecko wpadło do przydomowego basenu podczas chwilowej nieuwagi dorosłych. Ojciec i pozostałych dwóch członków rodziny było trzeźwych.

Do zdarzenia doszło na terenie jednej z posesji w powiecie lubelskim, gdzie rozstawiony był przydomowy basen. Dwuletnia dziewczynka znajdowała się pod opieką ojca.

- Wykorzystując chwilową nieuwagę domowników prawdopodobnie wpadła do basenu. Unoszącą się ją na wodzie zobaczył wujek i zaalarmował ojca - przekazała podkom. Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Na miejsce natychmiast wezwano karetkę pogotowia. Dziecko zostało przewiezione do szpitala dziecięcego w Lublinie. - Późnym wieczorem w piątek niestety nastąpił zgon dziewczynki, nie udało się uratować jej życia - dodała Kamola.

Reklama

Według ustaleń policji ojciec był trzeźwy. Tak samo dwóch członków rodziny będących na miejscu. Funkcjonariusze ustalają obecnie okoliczności i przyczyny tej tragedii.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy