Reklama

Reklama

Lublin: Zwłoki dziecka w hostelu

W piątek około godziny 14. w jednym z pokoi w hostelu przy ul. Orlej w centrum Lublina znaleziono zwłoki dziecka – donoszą lubelskie media.

Obecnie trwają oględziny budynku i przesłuchiwani są świadkowie. Zwłoki dziecka zostały zabezpieczone do sekcji. Policja nie chce podać wieku ani płci dziecka.

Reklama

"Około godz. 14 policja dostała zgłoszenie, że w jednym z hosteli, przy ul Orlej ujawniono zwłoki dziecka. Na miejsce zostali skierowani policjanci, potwierdzili ten fakt" - powiedział kom. Kamil Gołębiowski z komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Na miejsce udała się grupę dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki, prokurator i biegły. "Nie jest to noworodek. Trwają oględziny, będziemy wyjaśniać przyczyny i okoliczności zgonu" - dodał Gołębiowski.

Jak podał Onet, dziecko miało 10 lat.

Z nieoficjalnych informacji "Kuriera Lubelskiego" wynika, że dziecko mogło zostać uduszone. "Dziennik Wschodni" podał, że sprawcą mogła być matka.   

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje