Reklama

Reklama

Lubelskie: Wyszedł z psem, natknął się na zwłoki

Mieszkaniec Stasina (woj. lubelskie) podczas spaceru z psem zauważył w zaroślach rozczłonkowane ludzie szczątki. Policjanci i strażacy przez trzy dni karczowali teren, by dotrzeć do rozkładającego się ciała.

Jak informuje portal dziennikwschodni.pl, zgłoszenie w tej sprawie funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie otrzymali w niedzielę po południu.

Rzeczniczka komendy, komisarz Ewa Czyż, przekazała dziennikarzom, że policjanci wspólnie ze strażakami przez trzy dni karczowali zagajnik, by można było dokonać oględzin zwłok. Na miejscu był obecny prokurator. 

Szczątki przekazano do zakładu medycyny sądowej w celu identyfikacji nieżyjącej osoby oraz próby ustalenia przyczyny jej śmierci. Próbki DNA zostaną także porównane z listą osób zaginionych.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama