Reklama

Reklama

Lubelskie: Wypadek kierowcy quada. 27-latek nie żyje

W wypadku na terenie piaskowni w miejscowości Mokre pod Zamościem zginął 27-latek. Mężczyzna, zjeżdżając ze skarpy quadem, zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem crossowym. Ranny kierowca motocykla trafił do szpitala.

- Do wypadku doszło po godz. 14 w piątek, poza drogą publiczną, na terenie piaskowni w miejscowości Mokre - przekazała w sobotę st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letni kierujący quadem, zjeżdżając ze skarpy, zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem crossowym, którym kierował 25-latek. Kierujący quadem mieszkaniec gminy Zamość pomimo podjętej reanimacji zmarł w wyniku odniesionych obrażeń - poinformowała Krukowska-Bubiło.

Zabezpieczono ślady i przesłuchano świadków

Kierowca motocykla z obrażeniami trafił do szpitala. 25-latek był trzeźwy.

Reklama

- Na miejscu wypadku przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu pracowali policjanci. Obecny był także biegły z zakresu ruchu drogowego. Wykonano czynności procesowe, przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady, przesłuchano świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni szczegółowy przebieg zdarzenia - dodała Krukowska-Bubiło.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama