Reklama

Reklama

Lubelskie: Wybuch gazu w budynku jednorodzinnym w Puławach

W Puławach (woj. lubelskie) w jednym z domów jednorodzinnych doszło w piątek rano do wybuchu gazu. Pod gruzami znaleziono ciała dwóch osób - starszej kobiety i mężczyzny. Trzecia osoba została przewieziona do szpitala.

Do wybuchu - najprawdopodobniej gazu - doszło ok. godz. 5.40 w jednopiętrowym domu przy ul. Krótkiej w Puławach. 

W środku znajdowały się trzy osoby - jedna z nich, 40-letnia kobieta, wydostała się na zewnątrz. Była przytomna, została przewieziona do szpitala. Pod gruzami strażacy znaleźli ciała starszej kobiety i mężczyzny w wieku ok. 75 lat.

- Nie mamy informacji ani podejrzeń, żeby ktoś jeszcze mógł znajdować się pod gruzami. W tym domu było zameldowanych sześć osób, z tego trzy tam mieszkały - przekazał rzecznik prasowy komendy powiatowej PSP w Puławach mł. bryg. Grzegorz Buzała.

Reklama

Dom, w którym doszło do wybuchu, został zawalony. Jak dodał Buzała, budynek prawdopodobnie zostanie rozebrany przy pomocy ciężkiego sprzętu. 

Jak informuje "Dziennik Wschodni", siła wybuchu była tak duża, że wstrząs odczuwano w promieniu kilometra. 

Eksplozja uszkodziła linię energetyczną. Część okolicznych domów jest bez prądu. 

W akcji poszukiwawczo-ratowniczej brało udział ok. 70 strażaków.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy