Reklama

Reklama

Lubelskie: Wnuczek pobił babcię. Kobieta zmarła

Policja zatrzymała 26-latka podejrzanego o pobicie swojej 90-letniej babci w gminie Obsza (woj. lubelskie). Kobieta zmarła w szpitalu.

- Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy - poinformowała sierżant sztabowy Joanna Pilarska z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło nad ranem w miniony czwartek, na terenie gminy Obsza w powiecie biłgorajskim. - Nieprzytomna kobieta z obrażeniami wskazującymi na pobicie w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Niestety jej życia nie dało się uratować. 90-latka zmarła wskutek odniesionych obrażeń - podała Pilarska.

26-latkowi grozi dożywocie

Ze dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kobietę zaatakował jej 26-letni wnuk. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. W chwili zatrzymania był on nietrzeźwy, miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

Ciało 90-latki decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

26-latek usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem była śmierć kobiety. Za zarzucone mu przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy