Reklama

Reklama

Lubelskie: Ukrainka zginęła w czasie prac polowych. "Dostała się w tryby"

Do tragedii doszło na terenie gminy Końskowola (woj. lubelskie). Podczas prac polowych 48-letnia Ukrainka wpadła w tryby maszyny rolniczej. Mimo natychmiastowej akcji ratunkowej kobiety nie udało się uratować. Okoliczności wyjaśnia prokuratura.

Jak informuje lubelska policja, do wypadku w Końskowoli doszło w trakcie prac polowych polegających na wykopywaniu sadzonek drzew.

Końskowola. Ukrainka zginęła w czasie prac polowych

 - 48-letnia obywatelka Ukrainy dostała się w tryby maszyny podpiętej do ciągnika rolniczego i doznała bardzo ciężkich obrażeń ciała - poinformowała kom. Ewa Rejn-Kozak z lubelskiej policji. 

Mimo natychmiastowej akcji ratowniczej nie udało się uratować życia kobiety.

Jak wynika z ustaleń służb, kierowca ciągnika był trzeźwy. Na miejsce oprócz policji zostali wezwani przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy. 

Reklama

Dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo. - Ciało zmarłej kobiety zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu wykonania sekcji zwłok - przekazała policjantka.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy