Reklama

Reklama

Lubelskie: Śmiertelny wypadek, ciężarówka potrąciła mężczyznę

Tragiczny wypadek na drodze krajowej w okolicy Zemborzyc Tereszyńskich w województwie lubelskim. Ze wstępnych informacji wynika, że ciężarówka potrąciła mężczyznę, który chwilę wcześniej wysiadł z busa. Droga jest zablokowana – poinformowała policja.

W wypadku zginął mężczyzna, który - jak wstępnie podano - wysiadł z busa wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy. Busem jechali pracownicy budowlani. - Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy - powiedziała Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policja ustala tożsamość ofiary i wszystkie okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło na krajowej 19 na odcinku Lublin-Kraśnik, gdzie trwają prace przy budowie drogi ekspresowej.

Droga w miejscu wypadku została zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy drogami lokalnymi. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy