Reklama

Reklama

Lubelskie: Śmiertelne potrącenie pieszego. Sprawca uciekł

W Józefówce (woj. lubelskie) nocy z soboty na niedzielę kierowca potrącił 52-latka i uciekł, nie udzielając ofierze pomocy. Potrącony mężczyzna zmarł. Policja poszukuje kierowcy.

Do wypadku doszło przed północą w miejscowości Józefówka (gm. Rachanie) na drodze wojewódzkiej nr 852, w nieoświetlonym miejscu w terenie zabudowanym. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy 52-latek poruszał się po drodze. Nie miał żadnych elementów odblaskowych. Kierujący samochodem odjechał, nie udzielając mu pomocy - poinformował rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie kom. Andrzej Fijołek.

52-letni mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku oraz poszukują kierującego samochodem. - Osoby, które były świadkami lub mają wiedzę na temat sprawcy wypadku, prosimy o kontakt. Informację na temat kierującego można przekazać anonimowo pod nr 47 81 54 210 lub 112 - podał Fijołek.

Reklama

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi kara do 12 lat więzienia.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama