Reklama

Reklama

Lubelskie: Pożar samochodu po zderzeniu z budynkiem. Kierowca nie przeżył

Kierowca Lexusa spłonął w samochodzie po zderzeniu się z budynkiem przy ulicy Kolejowej w Chełmie. Z ustaleń policji wynika, że ofiara podróżowała autem na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Obecnie trwa ustalanie jej tożsamości.

Po godzinie 1 w nocy na ulicy Kolejowej w Chełmie doszło do tragicznego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochód osobowy marki Lexus na łuku drogi zjechał na chodnik, a następnie uderzył w ścianę murowanego domu

Wskutek uderzenia pojazd zapalił się. Wezwana na miejsce straż pożarna przystąpiła do akcji gaśniczej. Po opanowaniu ognia, we wnętrzu samochodu znaleziono zwłoki kierowcy.

Policja informuje, że samochód miał zagraniczne numery rejestracyjne.

Trwa śledztwo policji

- Na miejscu wypadku policjanci z chełmskiej drogówki prowadzili oględziny pod nadzorem prokuratora. Ciało ofiary wypadku zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Ustalane są personalia ofiary - informuje w komunikacie Anna Kamola z biura prasowego lubelskiej Policji.

Reklama

Służby przekazały, że w domu, w który uderzył pojazd, przebywała trzyosobowa rodzina. Jak ustalono, żaden z domowników nie ucierpiał. O zdarzeniu powiadomiony został nadzór budowalny. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić przyczyny i okoliczności, w jakich doszło do tragicznego wypadku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama