Reklama

Reklama

Lubelskie: Pobili się przed pierwszą komunią. Świętowali w areszcie

Pięciu zatrzymanych mężczyzn i jedna osoba w szpitalu - to bilans ostrej wymiany zdań, która doprowadziła do bójki przed remizą w Chruślinie (woj. lubelskie). Kłótnia przed przyjęciem z okazji pierwszej komunii doprowadziła do rękoczynów i interwencji policji.

W piątek wieczorem do Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim dotarła informacja o rodzinnej awanturze rozgrywającej się przed remizą w Chruślinie. W obiekcie przygotowywano przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej.

Jak wyjaśniła portalowi polsatnews.pl asp. sztab. Edyta Żur z policji w Opolu Lubelskim, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonego przechodnia, który zauważył bijącą się grupę siedmiu mężczyzn.

Jedna pobita osoba w szpitalu

Konflikt rozpoczął się od ostrej wymiany zdań. Gdy zabrakło argumentów, rozpoczęła się agresja. - Po przyjeździe na miejsce policjanci ustalili, że pięcioosobowa grupa mężczyzn usiłowała tak żarliwie za pomocą pięści udowodnić swoje racje dwóm innym uczestnikom przygotowań, że jeden z nich doznał dotkliwych obrażeń i został przewieziony do szpitala - poinformowała asp. sztab. Edyta Żur.

Reklama

Piątka napastników w wieku: 19, 22, 23, 25 i 27 lat została zatrzymana. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie, w trakcie którego będą szczegółowo wyjaśniać, dlaczego doszło do awantury i jakie były role jej poszczególnych uczestników.

Mężczyźni opuścili pomieszczenie dla zatrzymanych w niedzielę po południu. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy