Reklama

Reklama

Lubelskie: Odkryto zwłoki dwóch Ukraińców

W niedzielę 8 grudnia w Dobrosławowie znaleziono ciała dwóch mężczyzn, obywateli Ukrainy. Jak podaje "Dziennik Wschodni", obaj najprawdopodobniej zostali zadźgani. Policja zatrzymała podejrzanego o dokonanie zbrodni.

Zwłoki odkryto na terenie gospodarstwa szkółkarskiego w Dobrosławowie, w gminie Puławy - informuje "Dziennik Wschodni". 

Na ciałach dwóch mężczyzn, pochodzących z Ukrainy, stwierdzono liczne rany kute w okolicach szyi i klatki piersiowej. Okoliczności wskazują, że doszło do morderstwa. 

Jak podaje gazeta, obaj mężczyźni pracowali na terenie gospodarstwa.

"Jeszcze tego samego dnia policja zatrzymała osobę podejrzewaną o dokonanie tej podwójnej zbrodni. To 36-letni mężczyzna, podobnie jak ofiary, obywatel Ukrainy" - czytamy w dzienniku.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy