Reklama

Reklama

Lubelskie: Ludzki szkielet i nieprzytomna kobieta w mieszkaniu w Terespolu

Policjanci znaleźli ludzki szkielet w jednym z mieszkań na terenie gminy Terespol (Lubelskie). Wewnątrz znajdowała się też nieprzytomna 58-letnia kobieta, którą przetransportowano do szpitala. Sprawą zajmują się śledczy.

W nocy z poniedziałku na wtorek dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od mieszkającej za granicą kobiety, że nie ma kontaktu ze swoją matką. Z relacji córki wynikało, że jej mama ma problemy zdrowotne. Policjanci wspólnie z wezwanymi strażakami weszli do zamkniętego mieszkania na terenie gminy Terespol.

"Wewnątrz znaleźli nieprzytomną 58-latkę, która przetransportowana została do szpitala. Podczas przeprowadzonej interwencji w jednym z pokoi policjanci ujawnili szkielet ludzki. Z ustaleń policjantów wynika, że z kobietą zamieszkiwała jej matka" - poinformowała w komunikacie kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia. Zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań. "Wszystko wskazuje na to, że należą do matki 58-latki, ale będziemy mieć pewność dopiero po przeprowadzonych badaniach" - dodała w rozmowie z PAP Salczyńska-Pyrchla. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy