Reklama

Reklama

Lubelskie: 45-letni Mołdawianin zabił 26-letnią Ukrainkę?

45-letniego obywatela Mołdawii, podejrzanego o zabójstwo 26-letniej Ukrainki zatrzymała policja w Puławach (Lubelskie). Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu; trwają czynności procesowe z jego udziałem – poinformowała w środę policja.

Reklama

Do zabójstwa doszło we wtorek w Puławach. Policja otrzymali zgłoszenie, że na ul. 6 Sierpnia mężczyzna szarpie kobietę i wciąga ją do kamienicy. "Jako pierwszy na miejsce przyjechał patrol prewencji. Na piętrze budynku, policjanci błyskawicznie obezwładnili i zatrzymali mężczyznę, który mógł mieć związek ze zdarzeniem" - poinformowała w komunikacie prasowym na stronie internetowej Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie.

Reklama

W jednym z pomieszczeń budynku funkcjonariusze znaleźli zakrwawioną kobietę. "Od razu rozpoczęli resuscytację, którą kontynuowali ratownicy medyczni. W bardzo ciężkim stanie poszkodowana trafiła do szpitala w Puławach. Niedługo później zmarła" - czytamy w komunikacie.

Policjanci ustalili, że ofiarą jest 26-letnia obywatelka Ukrainy, mieszkająca i pracująca od pewnego czasu w Puławach. Zatrzymany to 45-letni obywatel Mołdawii.

Mężczyzna trafiał do policyjnego aresztu. "Obecnie trwają dalsze czynności procesowe w tej sprawie, również z udziałem zatrzymanego 45-latka" - podano w komunikacie.

Za przestępstwo zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL