Reklama

Reklama

Kolizja w Bełżycach. Lokalne media informują, że sprawcą jest europoseł Dominik Tarczyński

W sobotę doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych - seicento i bmw. Jak poinformowała w rozmowie z Interią podkom. Anna Kamola z zespołu prasowego lubelskiej komendy, kierujący bmw 42-latek prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo. Lokalne media twierdzą, że za kierownicą siedział europoseł PiS Dominik Tarczyński.

Do zderzenia doszło w sobotę rano na ulicy Krakowskiej w Bełżycach. Za kierownicą fiata seicento siedziała 58-latka. Bmw prowadził 42-letni mężczyzna. 

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego. Jak powiedziała podkom. Kamola, funkcjonariusze sprawdzili zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu u kierowców. Oboje byli trzeźwi. 

Jak poinformowała w rozmowie z Interią podkom. Kamola, kierujący bmw prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo na drodze, powodując kolizję. Szczegółowe okoliczności wypadku będzie ustalała Komenda Miejska Policji w Lublinie.

W zderzeniu ucierpiała kierując seicento 58-latka, która została zabrana do szpitala. Po badaniach opuściła placówkę. 

Jak informuje portal lublin112.pl, samochodem marki bmw kierował pochodzący z Lubelszczyzny europoseł Dominik Tarczyński, który w sobotę obchodzi 42 urodziny.

Reklama

Przekaż 1 proc. na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy