Reklama

Reklama

Kolizja w Bełżycach. Lokalne media informują, że sprawcą jest europoseł Dominik Tarczyński

W sobotę doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych - seicento i bmw. Jak poinformowała w rozmowie z Interią podkom. Anna Kamola z zespołu prasowego lubelskiej komendy, kierujący bmw 42-latek prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo. Lokalne media twierdzą, że za kierownicą siedział europoseł PiS Dominik Tarczyński.

Reklama

Do zderzenia doszło w sobotę rano na ulicy Krakowskiej w Bełżycach. Za kierownicą fiata seicento siedziała 58-latka. Bmw prowadził 42-letni mężczyzna. 

Reklama

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego. Jak powiedziała podkom. Kamola, funkcjonariusze sprawdzili zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu u kierowców. Oboje byli trzeźwi. 

Jak poinformowała w rozmowie z Interią podkom. Kamola, kierujący bmw prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo na drodze, powodując kolizję. Szczegółowe okoliczności wypadku będzie ustalała Komenda Miejska Policji w Lublinie.

W zderzeniu ucierpiała kierując seicento 58-latka, która została zabrana do szpitala. Po badaniach opuściła placówkę. 

Jak informuje portal lublin112.pl, samochodem marki bmw kierował pochodzący z Lubelszczyzny europoseł Dominik Tarczyński, który w sobotę obchodzi 42 urodziny.

Przekaż 1 proc. na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy