Groźny karambol w Lubelskiem
W piątek rano w miejscowości Moszczanka w Lubelskiem doszło do bardzo groźnego karambolu. Na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 17 i 48 policja wprowadziła już normalny ruch.

Jak poinformował Marek Niedbalski z Komendy Powiatowej Policji w Rykach, w karambolu uczestniczyły trzy auta osobowe i ciągnik rolniczy. Jedna osoba została ranna. Po opatrzeniu w szpitalu została zwolniona do domu.
Według policjanta przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę nissana. Wyjechał on z drogi podporządkowanej wprost pod renault, samochód ten po uderzeniu wpadł na fiata punto i ciągnik rolniczy.
Po wypadku na skrzyżowaniu wprowadzono ruch wahadłowy. Strażacy musieli usunąć zanieczyszczenia jezdni paliwem i olejem z uszkodzonych pojazdów.







