Reklama

Reklama

64-latek śmiertelnie postrzelony podczas polowania. Siedział w aucie

64-latka z Zamościa śmiertelnie postrzelono w nocy w głowę podczas polowania w gminie Gorzków (woj. lubelskie). W chwili zdarzenia znajdował się w samochodzie - przekazała w sobotę policja.

Nadkomisarz Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie poinformował, że w nocy z piątku na sobotę doszło do śmiertelnego postrzelenia 64-latka z Zamościa podczas polowania w Piaskach Szlacheckich w gminie Gorzków.

- Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że mężczyzna wybrał się na polowanie wraz z trzema kolegami, z których jeden był myśliwym. Po godz. 22, siedząc na tylnej kanapie samochodu marki Suzuki został śmiertelnie postrzelony w głowę - przekazał.

Myśliwy był trzeźwy

Badanie alkomatem wykazało, że 49-letni myśliwy - mieszkaniec gminy Krasnystaw - był trzeźwy. Dwaj jego koledzy znajdowali się pod wpływem alkoholu.

Reklama

- Wszyscy oni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Nie wykluczamy, że do śmierci 64-latka przyczynił się któryś z współuczestników polowania. O dalszych czynnościach zadecyduje prokurator - dodał nadkom. Wasilewski.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy