Reklama

Reklama

62-latek skazany za kazirodztwo. Półtora roku więzienia za seks z córką

62-latek z powiatu chełmskiego w Lubelskiem został skazany na karę więzienia i zapłatę nawiązki. Mężczyzna był oskarżony o kazirodztwo.

Przed Sądem Okręgowym w Lublinie zapadł wyrok w sprawie Krzysztofa K. z pow. chełmskiego. 62-latek został uznany za winnego wielokrotnego dopuszczenia się obcowania płciowego w stosunku do swojej córki.

Sąd skazał Krzysztofa K. na rok i sześć miesięcy pozbawienia wolności oraz nałożył na niego obowiązek zapłaty na rzecz córki 5 tys. zł nawiązki. Na poczet kary zaliczył mu dziewięciomiesięczny pobyt w areszcie tymczasowym.

Krzysztof K. został aresztowany w sierpniu 2017 r. Prokuratura oskarżyła go o wielokrotne doprowadzenie córki do obcowania płciowego. Czynów tych miał się dopuścić od listopada 2016 r. do sierpnia 2017 r. Proces toczył się od 22 marca 2021 r. Nieprawomocny wyrok zapadł 22 grudnia.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy