Reklama

Reklama

19-latek groził ekspedientce nożem. Ukradł ze sklepu czteropak piwa

Policja zatrzymała 19-latka, który z nożem przyszedł do sklepu po piwo. Mężczyzna przykładając ekspedientce ostrze do klatki piersiowej zażądał wydania alkoholu, grożąc, że zrobi kobiecie krzywdę. Agresor ukradł czteropak piwa i wyszedł ze sklepu. Grozi mu 12 lat więzienia.


Do niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek, w Hrubieszowie (woj. lubelskie). 

19-latek groził ekspedientce. Ukradł piwo

Jak podaje lokalna policja, do jednego z miejscowych sklepów spożywczych wszedł młody mężczyzna. Trzymając w ręku nóż, przyłożył ostrze do klatki piersiowej ekspedientki i zagroził, że go użyje jeśli ta nie wyda mu alkoholu.

- Trzymając w ręku nóż, przyłożył ostrze do klatki piersiowej ekspedientki i zagroził, że go użyje, jeśli ta nie wyda mu alkoholu. Następnie zniecierpliwiony napastnik sam podszedł do półki, na której stało piwo, wziął czteropak i wyszedł ze sklepu - przekazała asp. sztab. Edyta Krystkowiak z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Reklama

Policjanci zatrzymali w tej sprawie 19-letniego mieszkańca Hrubieszowa. Wobec podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia, sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Za zarzucany mu czyn grozi do 12 lat więzienia. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy