Reklama

Reklama

Zwłoki zawinięte w dywan. Wyniki sekcji zwłok

W poniedziałek 16 listopada odbyła się sekcja zwłok 49 - latka, którego zwłoki zawinięte w dywan zostały porzucone w rzece w okolicy Aleksandrowa Łódzkiego. Zatrzymano podejrzanych o to brutalne zabójstwo.

Ciało 49 - latka, które zostało odnalezione w weekend, leżało w wodzie, było zawinięte w dywan. W poniedziałek odbyła się sekcja zwłok. Wynika z niej, że ofiara ma bardzo poważne obrażenia wewnętrzne głowy i klatki piersiowej, a na szyi głęboką ranę - informuje "Dziennik Łódzki".

Jak ustaliła policja, siostra 49 - latka w ubiegłą sobotę zgłosiła jego zaginięcie. Od sąsiadów z miejsca jego zamieszkania dowiedziała się, że w czwartek z domu ofiary dobiegały odgłosy awantury.

W mieszkaniu 49 - latka policjanci zauważyli brak dużej części dywanu i ślady krwi.

Reklama

- Z dowodów wynika, że po pozbawieniu w miniony czwartek życia ofiary, w piątek podjęli oni działania w kierunku ukrycia zwłok. Owinięte w dywan zwłoki, pożyczonym samochodem dostawczym, przewieźli poza Aleksandrów i zrzucili z mostu na rzece Bzurze. - informuje w "Dzienniku Łódzkim" Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Zatrzymana została 28 - latka, która od ponad miesiąca wynajmowała pokój u 49-latka oraz jej o rok starszy chłopak.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy