Reklama

Reklama

Zwłoki policjanta na komendzie w Zgierzu. Miał ranę postrzałową

W komendzie powiatowej policji w Zgierzu znaleziono ciało 43-letniego funkcjonariusza policji z raną postrzałową. - Strzał padł najprawdopodobniej z broni służbowej tego policjanta, która znajdowała się bezpośrednio przy zwłokach - poinformował w rozmowie z Interią Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Ciało funkcjonariusza znaleziono w Komendzie Powiatowej Policji w Zgierzu, w nocy z wtorku na środę, po godzinie 24.

Prok. Kopania: Strzał padł prawdopodobnie z broni służbowej policjanta

Zwłoki 43-latka znalazł funkcjonariusz dyżurujący na komendzie, który przeprowadzał obchód pomieszczeń służbowych. Ciało mężczyzny znajdowało się w szatni.

- Mężczyzna pełnił służbę od 13 lat - poinformował w rozmowie z Interią Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. - Stwierdzono ranę postrzałową głowy, strzał padł najprawdopodobniej z broni służbowej tego policjanta, która znajdowała się bezpośrednio przy zwłokach - podał dalej prok. Kopania.

Jak poinformował rzecznik prokuratury, na miejscu przeprowadzono oględziny. Zbadano również pomieszczenia, gdzie 43-letni funkcjonariusz pełnił służbę, a także zabezpieczono również monitoring pomieszczeń służbowych.

Reklama

Prokuratura: 43-latek mógł popełnić samobójstwo

Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Zgierzu, toczy się w sprawie o przestępstwo polegające na nieumyślnym spowodowania śmierci. 

- Bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe hipotezy, natomiast w szczególności, na tym etapie, brana jest pod uwagę kwestia ewentualnego targnięcia się życie. Została zlecona sekcja zwłok - podaje prokuratura.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi poinformował również, że "w pomieszczeniu służbowym zajmowanym przez policjanta, znaleziono kartkę z zapiskami, stanowiącymi swoiste pożegnanie". - Natomiast o szczegółach zawartych tam treści nie udzielam informacji - dodał prokurator.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL