Reklama

Reklama

Zgwałcił co najmniej 2 kobiety. Portret pamięciowy sprawcy

Łódzcy policjanci poszukują mężczyzny podejrzewanego o gwałt na co najmniej dwóch kobietach. Z informacji przekazanych przez funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna działa w okolicach osiedla Zdrowie w Łodzi.

Napastnik atakuje po zmroku. Podchodzi szybkim krokiem do kobiet i przewraca je na ziemię. Ogłuszone zmusza do odbycia stosunku płciowego.

Reklama

Poszukiwany działa w rejonie osiedla Zdrowie, przy ul. Srebrzyńskiej w Łodzi i wybiera miejsca rzadko uczęszczane, jak na przykład park.

Z relacji zgwałconych kobiet wynika, że mężczyzna zaatakował dwukrotnie: w połowie lutego i na początku września ubiegłego roku.

Rysopis napastnika

Mężczyzna ma około 30 lat i 167 cm wzrostu; jest krępej budowy ciała. Ma szeroki nos i jasne włosy(łysiejący z zakolami).

Sprawca był ubrany w czarne spodnie z grubego jeansu z szerokimi nogawkami oraz czarną kurtkę z kapturem. Czasem nosi też czapkę z daszkiem.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny, policja prosi o kontakt z Zastępcą Naczelnika Wydziału Do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komisariatu IV KMP w Łodzi pod nr tel. (42) 665-23-36 w godz. 8-16 lub - przez całą dobę - z dyżurnym IV Komisariatu Policji w Łodzi pod nr tel. 42 665-23-00.

Dzwonić można także pod numery (42) 665-20-33 oraz (42) 665-20-39.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy