Reklama

Reklama

Zderzenie samochodu z ciężarówką. Nie żyje kobieta i dwuletnie dziecko

W czołowym zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką zginęła kobieta i jej dwuletnie dziecko. Poważnie rannego siedmiolatka przetransportowano do szpitala. Do wypadku doszło niedaleko Skierniewic - podali wieczorem w poniedziałek strażacy i drogowcy.

Na dk70 między Łowiczem a Skierniewicami (Łódzkie) w poniedziałek po południu doszło do poważnego wypadku.

- W miejscowości Mokra Prawa auto osobowe zderzyło się z ciężarówką. Zginęła 33-letnia kobieta, prowadząca samochód osobowy z dziećmi, i dwuletni chłopiec. Ranny jest siedmioletni chłopiec - przekazał wieczorem mł. bryg Jędrzej Pawlak.

Jak poinformowała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kierniewicach "do wydobycia dwóch osób konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych".

Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował siedmiolatka do szpitala.

Reklama

W akcji, oprócz LPR, wzięło udział siedem zastępów straży pożarnej - w tym trzy ochotniczej - dwa zespoły ratunkowe i policjanci.

Przez ponad trzy godziny zablokowana była dk70 w Mokrej Prawej. Wieczorem trasa była już przejezdna - poinformował Jacek Plisiecki z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy