Reklama

Reklama

Zaginął Michał Stępień. Policjanci z Wielunia proszą o pomoc

Michał Stępień 10 maja wyszedł z miejsca zamieszkania w łódzkim Wierzchlasie i do tej pory nie wrócił do domu, nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu publikują rysopis zaginionego, proszą o pomoc w znalezieniu mężczyzny.

Ostatni raz 30-letni Michał Stępień widziany był 10 maja ok. godz. 16 w rodzinnej miejscowości Wierzchlas w powiecie wieluńskim.

Mężczyzna ma ok. 170 cm wzrosu, jest szczupłej budowy ciała. Ma brązowe oczy, ciemne, gęste włosy, odstające, średniej wielkości uszy, prosty nos. Jego znakiem charakterystycznym jest blizna po tatuażu na prawym ramieniu.

Miał reklamówkę z odzieżą

W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie robocze koloru szarego, koszulkę z krótkim rękawem koloru białego z nazwą firmy oraz napisem "usługi remontowo-wykończeniowe". Miał również sportowe buty szarego koloru z pomarańczowymi wstawkami.

Reklama

Wychodząc z domu, zabrał reklamówkę z odzieżą.

"Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mające jakiekolwiek informacje o losie mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu ul. Warszawska 22a pod numerami telefonów: 47 8455 211, 47 8455 210, lub alarmowym 112" - apelują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje