Reklama

Reklama

Wypadek w Juliankach. Pomagał kierowcy ciężarówki, zginął pod kołami

Tragiczny wypadek w ​położonych niedaleko Zgierza Juliankach (woj. łódzkie). Pod kołami ciężarówki zginął tam 63-letni mężczyzna, którego kierowca poprosił o pomoc. Miał nadepnąć przewód linii telekomunikacyjnej, który zagradzał przejazd.

Do tragicznego wypadku doszło w środę przed godziną 14 w miejscowości Julianki w gminie Parzęczew. Jak ustalono, 55-letni łodzianin, kierujący ciężarowym MAN-em, jechał drogą gminną.

W pewnym momencie drogę zagrodził mu przewód linii telekomunikacyjnej, wiszący nad ziemią. Kierowca poprosił o pomoc 63-letniego mieszkańca powiatu zgierskiego, który miał przydepnąć przewód do ziemi, aby umożliwić przejazd ciężarówce. 

Wypadek w Juliankach. Śledztwo prokuratury

- Podczas wykonywania manewru kierujący stracił pomocnika z oczu. Gdy zatrzymał pojazd i wysiadł, znalazł 63-latka leżącego pod ciężarówką. Pieszy poniósł śmierć na miejscu - zrelacjonował przebieg wydarzeń Radosław Gwis z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Reklama

Z wykonanego testu wynikało, że kierujący manem był trzeźwy. Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci ze zgierskiej komendy powiatowej.


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama