Reklama

Reklama

Wrzeczki: Zwłoki w stawie. "Woda sięga tam tylko do pasa"

W stawie w miejscowości Wrzeczki w powiecie łowickim znaleziono ciało. - Jest w znacznym stopniu rozkładu - poinformował rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak przekazał, że po znalezieniu w wodzie człowieka nie dającego oznak życia strażacy wezwali do wsi Wrzeczki grupę nurków z Łodzi. - Grupę jednak odwołano, ponieważ ciało było w znacznym stopniu rozkładu - podał Pawlak.

Teren wokół zbiornika zabezpieczają trzy zastępy strażaków.

"Prawdopodobnie jest to pierwszy przypadek utonięcia na terenie powiatu w tym sezonie" - pisze Alarmowy Łowicz. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policja pod nadzorem prokuratury.

Reklama

Zbiornik nie był głęboki. Jak podają lokalne media, woda w stawie sięga do pasa. 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy