Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek w Bratoszewicach. Zginęły dwie osoby

Dwie osoby zginęły a jedna została ranna w wypadku na drodze krajowej nr 14 w Bratoszewicach (woj. łódzkie). Czołowo zderzyły się ze sobą dwa samochody marki Audi. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

- Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 47-letni kierujący samochodem audi, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Zjechał na przeciwległy pas ruchu powodując zderzenie czołowe z nadjeżdżającym pojazdem marki Audi, którym kierował 25-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego - poinformował asp. sztab. Adam Dembiński z KWP w Łodzi.

Wypadek w Łódzkiem. Kierowcy zginęli

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu ponieśli obaj mężczyźni. W pojeździe kierowanym przez 25-latka znajdowała się również 27-letnia pasażerka. Kobieta została przetransportowana do szpitala w ciężkim stanie

Reklama

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, droga była zablokowana przez kilka godzin.

"Apelujemy o ostrożność na drogach, dostosowanie prędkości do aktualnie panujących, zmiennych  warunków atmosferycznych. Pamiętajmy też o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego" - piszą policjanci.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy