Reklama

Tragiczny wypadek na S8. W kabinie ciężarówki odnaleziono zwęglone zwłoki

W nocy zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Podczas wypadku pojazdy zajęły się ogniem. Jeden z kierowców nie przeżył, jego zwęglone ciało zostało ujawnione w kabinie - powiadomiły w piątek lokalne media.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 23:00 w powiecie wieruszowskim na S8 na wysokości Zdzierczyzny w gminie Sokolniki. Z nieznanych przyczyn zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Po zderzeniu oba samochody zajęły się ogniem. Kłęby czarnego dymy były widać z odległości kliku kilometrów.  

Wypadek na S8. W samochodzie odnaleziono zwęglone zwłoki

- W wyniku zdarzenia jeden z kierowców poniósł śmieć na miejscu. Jego zwęglone ciało znaleziono w kabinie - powiedział w rozmowie z polsatnews.pl bryg. Dariusz Górecki, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Wieruszowie. 

Jak przekazał, drugi z kierowców nie odniósł obrażeń. 

Reklama

Po wypadku droga została zablokowana. Na miejscu pojawiło się siedem zastępów straży pożarnej. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratury. Na skutek pożaru oba samochody spłonęły doszczętnie

- Działania trwały przez całą noc i powoli dobiegają końca. Auta są usuwane z drogi - powiadomił bryg. Górecki około godz. 10. 

W mediach społecznościowych opublikowano nagrania i zdjęcia z miejsca zdarzenia. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | policja | S8

Reklama

Reklama

Reklama