Reklama

Reklama

Tragedia w Jastrzębiu Górnym. "Ciało 10 metrów od pojazdu"

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Jastrzębiu Górnym. 44-letni kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że jego ciało odnaleziono 10 metrów od miejsca wypadku.

O tragicznym zdarzeniu w Jastrzębiu Górnym poinformował rzecznik łódzkiego komendanta wojewódzkiego państwowej straży pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Jastrzębie Górne. Tragiczny wypadek

Jak przekazał, do wypadku doszło w poniedziałek przed południem w powiecie zgierskim. Na drodze między Grotnikami a Aleksandrowem Łódzkim kierujący saabem z dużą prędkością zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że samochód został rozerwany na dwie części, a kierowca został wyrzucony w pole kukurydzy. Strażacy wraz z policjantami poszukiwali ofiary wypadku korzystając z drona i przeczesując tyralierą pole kukurydzy. 

Reklama

Wypadek w Jastrzębiu Górnym. "Ciało 10 metrów od pojazdu"

Ciało mężczyzny zostało znalezione w odległości 10 metrów od miejsca wypadku. Części pojazdu były zaś odrzucone kilkadziesiąt metrów od drzewa, w które uderzył samochód.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 44-letni kierowca seata po zakończeniu manewru wyprzedzania innego pojazdu, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w pole kukurydzy, a następnie uderzył w drzewo.

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku oraz ustalanie tożsamości kierującego. Sprawę bada prokuratura.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy