Reklama

Reklama

Tragedia w Barkowicach. Nie żyje 47-latek

W Barkowicach w powiecie piotrkowskim doszło do tragicznego wypadku. Motocykl zderzył się z ciągnikiem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym, podczas wyjazdu z posesji, nie ustąpił pierwszeństwa.

Na drodze w Barkowicach w powiecie piotrkowskim doszło w piątek 7 października do tragicznego wypadku. 

Barkowice. Tragiczny wypadek motocyklisty

W zderzeniu motocykla z ciągnikiem zginął 47-letni kierujący jednośladem.

- Do wypadku doszło po godz. 12.30 w piątek na drodze w miejscowości Barkowice w powiecie piotrkowskim. Kierowany przez 47-latka motocykl zderzył się z ciągnikiem. Mimo podjętych działań, motocyklisty nie udało się uratować - poinformował oficer prasowy komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Na miejscu zdarzenia pracowały służby, m.in. cztery zastępy straży pożarnej. Okoliczności wypadku wyjaśnia piotrkowska policja.

Reklama

Wypadek w Barkowicach. Wstępne ustalenia policji

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym, podczas wyjazdu z posesji, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą kierowcy motocykla - poinformowała st. asp. Izabela Gajewska z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

"Policjanci przypominają, że podczas wykonywania manewru włączania się do ruchu należy zachować szczególną ostrożność. Należy dokładnie sprawdzić, czy możemy włączyć się do ruchu, nie stwarzając zagrożenia dla innych uczestników. Pamiętajmy też, że włączając się do ruchu, mamy obowiązek ustąpienia pierwszeństwa innym uczestnikom ruchu drogowego" - podkreślają funkcjonariusze w komunikacie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy