Reklama

Reklama

Tragedia na przejeździe kolejowym w Zgierzu

Na przejeździe kolejowym w Zgierzu (woj. łódzkie) pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę - poinformowała rzeczniczka prasowa zgierskiej policji podkom. Magdalena Nowacka. Ruch pociągów między Łodzią i Zgierzem został wstrzymany, uruchomiono autobusową komunikację zastępczą.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 15.30 na przejeździe kolejowym w Zgierzu przy ul. Sosnowej. 

"Znajdujący się na torach mężczyzna został potrącony przez pociąg. Poniósł śmierć na miejscu" - przekazała podkom. Nowacka.

Dodała, że na miejscu wypadku - pod nadzorem prokuratora - trwa jeszcze ustalanie okoliczności zdarzenia. Ustalana jest też tożsamość ofiary. Według wstępnych ustaleń mężczyzna przechodził przez tory mimo zamkniętych zapór.

Ruch pociągów jest wstrzymany. Jak informuje Łódzka Kolej Aglomeracyjna, z powodu wypadku występują utrudnienia w ruchu pociągów m.in. relacji Łódź-Kaliska - Zgierz, Łódź-Widzew - Zgierz, Łódź - Łowicz, Łódź - Kutno. Na odcinku od łódzkiego Żabieńca i Radogoszcza do Zgierza regionalny przewoźnik uruchomił autobusową komunikację zastępczą. Część składów, m.in. do Łowicza i Kutna ma pojechać inną trasą. 

Reklama

Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje