Reklama

Reklama

Tomaszów Mazowiecki: Śmiertelna ofiara pożaru mieszkania w kamienicy

Nie żyje jeden mężczyzna, a ośmioro mieszkańców musiało zostać ewakuowanych po pożarze mieszkania w kamienicy w Tomaszowie Mazowieckim. Ogień jest już opanowany - poinformował rzecznik prasowy wojewódzkiej straży pożarnej w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Strażaków wezwano na ulicę Grota Roweckiego w Tomaszowie Mazowieckiem w sobotę rano. Paliło się mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy.

- Znaleziono zwłoki mężczyzny w wieku ok. 50-60 lat - podał Pawlak. Rzecznik dodał, że "sytuacja pożarowa jest już opanowana".

Ewakuowano ośmioro mieszkańców kamienicy.

W akcji brały udział cztery jednostki straży pożarnej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy