Reklama

Reklama

Strzały w Brzezinach. Nie żyje mężczyzna, kobieta w szpitalu

Mężczyzna nie żyje, a jego żona trafiła do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratury oraz biegli odtwarzają przebieg wydarzeń w domu w miejscowości Wola Cyrusowa koło Brzezin, gdzie we wtorek rano padły strzały.

- Cały czas pracujemy nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia. Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby wyciągać wnioski. Na miejscu pracują: prokurator, policjanci i biegli - trwają oględziny i zabezpieczane są ślady - przekazał we wtorek po południu rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.

Mężczyzna nie żyje, kobieta w szpitalu

Do tragedii doszło we wtorek rano w jednym z domów we wsi Wola Cyrusowa w powiecie brzezińskim.

- Wstępne ustalenia wskazują, że w jednym z domów doszło do zdarzenia, podczas którego użyta została broń palna. W następstwie rany postrzałowej śmierć poniósł 49-letni mężczyzna. Kobieta z raną postrzałową i ranami kłutymi nóg trafiła do szpitala. Jej stan jest stabilny - przekazał rzecznik.

Reklama

Znalazł zakrwawionych rodziców

47-letnia kobieta, będąca żoną ofiary, została zatrzymana do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Brzezinach. Dozorują ją funkcjonariusze policji. - Nie zapadły jeszcze decyzje co do ewentualnych zarzutów. Na obecnym etapie przekazanie bliższych informacji nie jest możliwe - zaznaczył prok. Kopania.

Rzeczniczka Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Joanna Kącka poinformowała, że miejscowi funkcjonariusze podjęli interwencję w domu po zgłoszeniu otrzymanym ok. godz. 9.30. Policję zawiadomił syn, który miał zastać zakrwawionych rodziców po powrocie do domu.

- Jak wynika z bardzo wstępnych ustaleń, doszło do kłótni między mieszkającym w domu małżeństwem - powiedziała.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy